Staf Direktori

Pengarah
Professor Madya Dr Tajul Shuhaizam Said
tajul@fskik.upsi.edu.my | tajul@upsi.edu.my
0154879 7856

Setiausaha Pejabat
Aslizah Zakaria
aslizah@upsi.edu.my
0154879 7856

Unit Tadbir Urus dan Kewangan

Penolong Pendaftar Kanan
Shuhir Karmawi bin Abdul Aziz
shuhir@upsi.edu.my
0154879 7854

Penolong Pendaftar
Nurul Ain Sahar
ain.sahar@upsi.edu.my
0154879 7853

Penolong Akauntan
Nor Azlina binti Dollah
n.azlina@upsi.edu.my
0154879 7920

Pembantu Tadbir Kanan
Sunaida Mahidin
sunaida@upsi.edu.my
0154879 7869

Pembantu Tadbir (P/O)
Nazratul Ishmah Lokman
nazratul@upsi.edu.my
0154879 7866

Pembantu Tadbir Kewangan
Nor Maliah binti Mohd Shadzalli
maliah@upsi.edu.my
0154879 7926

 
 

Pembantu Operasi
Norzuraidah Almalit
norzuraidah@upsi.edu.my
0154879 7969

 
 

Unit Pengurusan Penyelidikan

Timbalan Pengarah
Profesor Madya Dr Norjan binti Yusof
norjan@fsmt.upsi.edu.my
05-4506410

Penyelaras
Arman Shah bin Abdullah
armanshah@ftv.upsi.edu.my
05-4506463

Penolong Pendaftar Kanan
Maridatul Akmar binti Lop Mokhtar
maridatul@upsi.edu.my
05-4506463

Pembantu Tadbir Kanan
Jamilah Abd Rahman
jamilah@upsi.edu.my
05-4506468

Pembantu Tadbir Kanan
Fazliaton Hassan
fazliaton@upsi.edu.my
05-4506468

Pembantu Tadbir (P/O)
Siti Fatimah Yahaya
sitifatimah@upsi.edu.my
05-4506468

Unit Perundingan dan Pengkomersilan

Timbalan Pengarah
Profesor Madya Dr Hanisom binti Abdullah
hanisom@fsmt.upsi.edu.my
0154879 7852

Penolong Pendaftar Kanan
Dakshayani a/p Selvaraja
dakshayani@upsi.edu.my
0154879 7929

Pembantu Tadbir (P/O)
Ismail Othman
ismail_othman@upsi.edu.my
0154879 7865

Pembantu Tadbir (P/O)
Muhammad Iqmal Hafitz Bin Kamarul Beharim
iqmal@upsi.edu.my
0154879 7863

Unit Inovasi Pendidikan

Timbalan Pengarah
Profesor Madya Dr Ahmad Jazimin bin Jusoh
jazimin@fppm.upsi.edu.my
0154879 7923

Penyelaras
Profesor Madya Dr Mazlini binti Adnan
mazlini@fsmtupsi.edu.my
0154879 7922

Penyelaras
Profesor Madya Dr Laili Farhana binti Md Ibrahim
laili@fskik.upsi.edu.my
0154879 7924

Penolong Pegawai Tadbir
Suhaila binti Sulaiman
su@upsi.edu.my
0154879 7927

Pembantu Tadbir
Nur Hana Salsabila binti Termizi
nurhana@upsi.edu.my
0154879 7925

 
 

Unit Data dan Produksi

Pegawai Teknologi Maklumat
Ahmad Dzohir Ariffin @ Maarof
ahmaddzohir@upsi.edu.my
0154879 7862

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Zuraida Mahmood
zuraida@upsi.edu.my
0154879 7861

 
 

Pereka Grafik
Ahmad Faizal bin Abdul Shukor
f.iskandar@upsi.edu.my
0154879 7864