Staf Direktori

Pengarah
Professor Madya Dr Tajul Shuhaizam Said
tajul@fskik.upsi.edu.my | tajul@upsi.edu.my
05-4506472

Timbalan Pengarah
Profesor Madya Dr Mohd Fauzi bin Sedon@ M.Dom
mohd.fauzi@fskik.upsi.edu.my
05-4506467

Timbalan Pengarah
Profesor Madya Dr Mohd Azlan bin Nafiah
azlan@fsmt.upsi.edu.my
05-4506471

Penolong Pendaftar Kanan
Marini Masdar
tini@upsi.edu.my
05-4506417

Penolong Pendaftar
Norsharila binti Mustafa
norsharila@upsi.edu.my
05-4506463

Pegawai Teknologi Maklumat
Ahmad Dzohir Ariffin @ Maarof
ahmaddzohir@upsi.edu.my
05-4506450

Penolong Pendaftar
Nurul Ain Sahar
ain.sahar@upsi.edu.my
05-4506417

Setiausaha Pejabat
Aslizah Zakaria
aslizah@upsi.edu.my
05-4506472

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Zuraida Mahmood
zuraida@upsi.edu.my
05-4506451

Pereka Grafik
Nur Shafiqa Fatin Muhamad Yuseri
nurshafiqa@upsi.edu.my
05-4506451

Pembantu Tadbir Kanan
Jamilah Abd Rahman
jamilah@upsi.edu.my
05-4506468

Pembantu Tadbir Kanan
Fazliaton Hassan
fazliaton@upsi.edu.my
05-4506468

Pembantu Tadbir Kanan
Sunaida Mahidin
sunaida@upsi.edu.my
05-4506649

Pembantu Tadbir (P/O)
Siti Fatimah Yahaya
sitifatimah@upsi.edu.my
05-4506468

Pembantu Tadbir (P/O)
Norhidayah Ismail
norhidayah_ismail@upsi.edu.my
05-4506451

Pembantu Tadbir (P/O)
Ismail Othman
ismail_othman@upsi.edu.my
05-4506470

Pembantu Tadbir (P/O)
Muhammad Iqmal Hafitz Bin Kamarul Beharim
iqmal@upsi.edu.my
05-4506451

Pembantu Tadbir (P/O)
Nazratul Ishmah Lokman
nazratul@upsi.edu.my
05-4506649

Pembantu Operasi
Norzuraidah Almalit
norzuraidah@upsi.edu.my
05-4506649